Angajam Grafician DTP

Blitz Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creare concepte creative pentru diverse campanii;
- Creare identitati vizuale;
- Creatie si dtp pliante, brosuri, carti de vizita, cataloage, materiale outdoor, diverse alte materiale promotionale.

CERINTE

- Buna cunoastere a programelor Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Acrobat.
- Constituie un avantaj cunoasterea programelor Adobe illustrator / InDesign, programe de grafica 3D sau web.
- Experienta minim 1 an in domeniu si experienta in proiecte corporate.
- Cunostinte avansate DTP (pregatirea materialelor pentru print digital sau tipar).
- Abilitati bune de comunicare si de lucru in echipa.
- Deschidere catre proiecte noi, inovatie.
- Portofoliu de lucrari.
- Creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii.
- Respectarea termenelor limita.

BENEFICII OFERITE

- Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism.
- Echipa tanara si motivata.

Teambuilding-uri, seminarii, training-uri, Organizare de evenimente speciale (conferinte, receptii, expozitii, dealers' meeting, petreceri corporate), Promotii si lansari, Marketing direct, Elaborare si implementare strategii de promovare a vanzarilor, Identitate vizuala / organizationala / de produs, tiparituri (mape de prezentare, pliante, brosuri, cataloage, afise, banner-e), Design de ambalaj, graphic design, grafica vectoriala, grafica 3D, modelare 3D, Conceptie si solutii pentru amenajari de spatii, fatade, standuri expozitionale, sedii, decoruri vitrine, Video, filmare SD/full HD/full HD-3D editare/montaj, multiplicare DVD, Blu-Ray, Blu-Ray 3D, Audio, Foto Decor, Standuri expozitionale, Media Planning, Media Buying, Gestionare bugete media, Raportare