Angajam familie pentru administrare si ingrijire casa in Snagov

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam o familie pentru administrare casa in regim intern in Snagov. Cerinte: doamna sa aiba experienta si recomandari ca menajera sau sa fie o buna gospodina si domnul sa aiba experienta in administrare gospodarie si sa detina permis auto categoria B. Atributii: doamna va face curatenie + calcat, domnul se va ocupa de activitati tehnice, sa tunda iarba, sa curete piscina, reparatii diverse.
Se va lucra doar 6 luni pe an, restul de 6 luni vor fi libere si platite. Salariul este 1500 lei de persoana + C.M.

CERINTE

Familie pentru administrare casa in regim intern in Snagov. Cerinte: doamna sa aiba experienta si recomandari ca menajera sau sa fie o buna gospodina si domnul sa aiba experienta in administrare gospodarie si sa detina permis auto categoria B. Atributii: doamna va face curatenie + calcat, domnul se va ocupa de activitati tehnice, sa tunda iarba, sa curete piscina, reparatii diverse.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.