Angajam familie pentru administrare casa in zona Comana

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam o familie( sot si sotie) pentru o casa in zona Comana. Program se va lucra in regim intern cu 2 wd libere pe luna. Atributii: doamna se va ocupa de menajul gospodariei si sotul de reparatii, administrare si ingrijit gospodaria. Doamna trebuie sa aiba experienta in menaj si domnul experienta ca padurar. Salariul 3000 lei/ familie.

CERINTE

Familie( sot si sotie) pentru o casa in zona Comana. Program se va lucra in regim intern cu 2 wd libere pe luna. Atributii: doamna se va ocupa de menajul gospodariei si sotul de reparatii, administrare si ingrijit gospodaria. Doamna trebuie sa aiba experienta in menaj si domnul experienta ca padurar. Salariul 3000 lei/ familie.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.