electricieni curenti tari si slabi SI TABLOTIER

elgom

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elgom Electric angajeaza electricieni montaj instalatii curenti tari si slabi, santier Bucuresti si TABLOTIER atelierul din Brasov.
Responsabilitati sunt conform job oferit - electrician
Mai multe relatii pe site-ul firmei.
Oferim posibilitate unor studenti, ani terminali Electrotehnica, pentru a face practica in santier.

CERINTE

Experienta minima in montaj instalatii electrice curenti tari sau slabi, seriozitate, disponibilitate deplasari in tara si extern cand este cazul, fara vicii.
Tablotier - experienta in executia tablourilor electrice

BENEFICII OFERITE

decontare transport, cazare unde este cazul, echipament lucru,scule, salariu motivant platit la termen pe card bancar.
Salarile se negociaza in functie de experienta si cunostiinte in domeniu.
Tablotier - atelier Brasov

executia de instalatii electrice curenti tari si slabi, in tara si strainatate.
firma cu peste 15 ani experienta in domeniu si peste 30 angajati