Angajam Doctori si Asistente

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorda asistenta medicala preventiva pentru boli profesionale si legate de profesiune si pentru bolile transmisibile
- Efectueaza examinari medicale
- Urmareste conditiile de munca si expunerea profesionala
- Acorda asistenta medicala personalului detasat si angajatilor expatriati

CERINTE

Cerinte pentru Doctori:
- Medic (autorizatie de libera practica valabila) cu specialitate in:
- medicina generala / medicina de familie, competenta in medicina de intreprindere
- sau medicina muncii
- sau medicina de urgenta

Cerinte pentru Assistente Medicale:
- scoala sanitara postliceala / colegiu de specialitate (autorizatie de libera practica valabila)
- Dovada mentinerii competentei si abilitatilor profesionale prin cursuri, seminarii, conferinte etc.
- Minimum 1 an experienta in spital sau cabinet medical

BENEFICII OFERITE

Atractiv: Companie internationala, Companie Stabila, Criterii de Performanta si Oprorunitati de dezvoltare.
Recruteaza in toata tara aceste pozitii- Doctori si Asistente.