Angajam Doctori Medicina Generala si Medicina Muncii, Asistente

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Acorda asistenta medicala preventiva pentru boli profesionale si legate de profesiune si pentru bolile transmisibile
-Efectueaza examinari medicale
-Urmareste conditiile de munca si expunerea profesionala
-Acorda asistenta medicala personalului detasat si angajatilor expatriati

CERINTE

Cerinte pentru Doctori:
-Medic (autorizatie de libera practica valabila) cu specialitate in:
- medicina generala / medicina de familie, competenta in medicina de intreprindere
- sau medicina muncii
- sau medicina de urgenta

Cerinte pentru Assistente Medicale:
» ?coala sanitara postliceal? / colegiu de specialitate (autoriza?ie de liber? practic? valabil?)
» Dovada men?inerii competen?ei ?i abilit??ilor profesionale prin cursuri, seminarii, conferin?e etc.
» Minimum 1 an experien?? ?n spital sau cabinet medical

Profilul ideal dorit solicita si abilitati de lucru cu calculatorul si cunostinte medii de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Atractiv: Companie internationala, Companie Stabila, Criterii de Performanta si Oprorunitati de dezvoltare.
Recruteaza in toata tara aceste pozitii- Doctori si Asistente