Angajam Dispecer monitorizare video

Irbis Guard Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorizarea activitatii din obiectiv;
- Asigura la intrarea in tura buna si corecta functionare a intregului echipament de supraveghere, conexiunile de date, atat in locatia dispeceratului cat si in locatiile din obiectiv;
- Intocmirea rapoartelor cu privire la incalcarea Regulamentului de Ordine Interioara, Fisa Postului si alte evenimente care pot perturba activitatea din obiectiv.

CERINTE

Persoana dinamica cu simt de observatie dezvoltat, cunostinte PC, bun comunicator, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Salarizarea se discuta in urma interviului.
Bonusuri.

Irbis Guard Grup ofera partenerilor sai serivicii de securitate si consultanta in domeniul securitatii avand in conducerea societatii cat si angajati cu vasta experienta in domeniul securitatii private.
Structura organizatorica a IRBIS GUARD GRUP permite selectia, instruirea si coordonarea personalului pentru a ridica permanent calitatea serviciilor prestate astfel venind in intampinarea solicitarilor partenerilor sai cat si viitorilor beneficiari dispunand de logistica de ultima generatie, dispecerat 24/7 avizat in conformitate cu legea in vigoare.