Angajam designer mobilier

Asociatia Soemy Social

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asociatia Soemy Social a infiintat in parcul industrial Faur (metrou Republica) o mica fabrica de mobilier din pal si mdf, orientandu-ne pe produse personalizate (mobila la comanda) ce nu intra in fabricarea de serie a marilor fabrici de mobila.

Angajam designer cu experienta in mobila pentru a intregi echipa. Asteptam CV-ul dvs care sa contina si link cu portofoliu lucrari si suma dorita pentru perioada de proba.

Responsabilitati:
- intampinarea clientilor sau deplasarea la client, consilierea si prezentarea produselor comercializate de firma in scopul identificarii necesitatilor acestora privind amenajarea cu mobilier.
- desenarea si proiectarea mobilierul pe baza discutiilor cu clientii;
- identificarea si propunerea accesoriilor pentru mobilier
- finalizarea proiectelor in baza masuratorilor si necesitatilor clientilor cu definirea detaliilor;
- prezentarea proiectului in varianta dinaintea executiei
- stabilirea ofertei de pret a mobilierului si negocierea cu clientrul, daca este cazul
- incheierea contractului de executie
- urmarirea lucrarii in productie si montaj la client
- fotografierea produselor pe parcursul productiei si a lucrarii finale.

CERINTE

- sa poata manageria relatia cu distribuitorii de materie prima
- sa fie pasionat de creatie si design
- sa aiba cunostiine in utilizarea programelor de design 3 D
- sa aiba abilitatea de atingerea obiectivelor in deadline impreuna cu echipa de productie
– sa aiba abilitati de lucru atat in echipa, cat si individual, rezistenta la lucru in conditii de stres.
- permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- carte de munca
- salariu fix + bonusuri de performanta

In cadrul conceptului de economie sociala, Asociatia Soemy a infiintat in parcul industrial Faur (Titan) o mica fabrica de mobilier din pal si mdf, orientandu-se pe produse personalizate ce nu intra in fabricarea de serie a marilor fabrici de mobila. Producem cu ajutorul unor masini performante mobilier casnic si de birou, locuri de joaca pentru copii, standuri publicitare si alte produse la comanda.