Angajam Coordonator Caravana BookLand

BookLand Store

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti dispus sa lucrezi in deplasare, nu la birou? Ai mai coordonat echipe? Esti proactiv, rezistent la stres si bine organizat? Stai bine la capitolul cultura generala & public speaking? Atunci esti omul nostru! Cautam al 4lea membru al echipei de coordonare pentru Caravana BookLand.
Anunt adresat strict candidatilor fara obligatii familiale.
Vei calatori in toata tara, vei cunoaste oameni noi si vei raspunde de buna desfasurare a targului de carte http://book-land.ro/index.php?route=targ/media.
Trimite-ne CV-ul tau pana pe 23 Iunie la office@book-land.ro.

CERINTE

Programul de lucru e fie in tura de dimineata, fie in cea de dupa-amiaza, 4 saptamani continuu (apoi primesti 1 saptamana de odihna), in acelasi ritm ciclic pana pe 24 Dec'13.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: telefon mobil, diurna, transport, cazare, salariu fix + procent din vanzari.

Caravana BookLand este cel mai de amploare proiect cultural din tara. Singurul targ de carte cu servicii integrate puse la dispozitia editurilor: logistica, vanzare, promovare. Dureaza 10 luni in fiecare an si parcurge cate ~20 orase. Anul acesta e la a 3a editie.