ANGAJAM CONSILIER IMOBILIAR

REAL INVEST COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei imobiliare si identificarea proprietatilor care corespund cerintelor clientilor
Mentinerea si dezvoltarea unei bune relatii profesionale cu clientii companiei; gestionarea si largirea portofoliului prin contactarea potentialilor client
Informarea constanta a clientilor si identificarea necesitatilor acestora
Promovarea ofertelor pe site-uri, in ziarele si revistele de specialitate, consolidarea imaginii companiei
Organizarea vizionarilor si a prezentarilor proprietatilor imobiliare
Acordarea de consultanta pe intreaga perioada a desfasurarii tranzactiilor

CERINTE

Motivatie catre succes si dorinta de autodepasire profesionala
Abilitati comunicare si calitati de bun negociator
Capacitate de organizare si planificare
Orientare catre client si rezultate
Experienta minima in vanzari-marketing, preferabil minim 6 luni pe o pozitie similara
Studiile universitare reprezinta un avantaj
Cunostinte medii/avansate ale limbii engleze, scris si vorbit
Cunostinte temeinice in operare PC;
Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru exceptionale, echipa dinamica, training continuu
Baza de date bogata si o imagine profesionista a firmei in piata
Comision motivant din vanzari
Oportunitatea dezvoltarii profesionale

Real Invest Company SRL, a fost fondata in 1992 in Bucuresti si este o agentie recunoscuta pe plan local pentru promptitudinea si profesionalismul serviciilor.
Cu o echipa de 7 angajati avand o vasta experienta pe piata imobiliara romaneasca oferim consultanta de specialitate in toata gama activitatilor imobiliare (vanzari-cumparari, inchirieri rezidentiale si comerciale, terenuri, spatii de birouri), punand accent in special pe cunosterea si intelegerea nevoilor clientilor nostri.
Incercam in permanenta sa aducem calitate serviciilor oferite iar eforturile noastre sunt reflectate in succesul clientilor nostri.
Toti angajatii nostri sunt orientati spre rezultate si actioneaza decisiv pentru a le obtine.