ANGAJAM CONSILIER IMOBILIAR

REAL INVEST COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Prospectarea pietei imobiliare si identificarea proprietatilor care corespund cerintelor clientilor
Gestionarea si largirea portofoliului prin contactarea potentialilor clienti
Publicarea ofertelor pe site-uri, in ziarele si revistele de specialitate, in functie de specificul proprietatii
Organizarea vizionarii si prezentarii proprietatilor imobiliare
Acordarea de consultanta pe intreaga perioada a desfasurarii negocierilor
Promovarea imaginii companiei si a ofertelor imobiliare
Mentinerea si dezvoltarea unei bune relatii profesionale cu clientii companiei.
Informarea constanta a clientilor si identificarea necesitatilor acestora

CERINTE

Cerinte
Excelente abilitati de prezentare si comunicare
Calitati de bun negociator
Experienta minim un an in vanzari-marketing
Preferabil minim 6 luni pe o pozitie similara
Orientare catre client si rezultate
Capacitate de organizare si planificare
Studiile universitare reprezinta un avantaj
Cunostinte medii/avansate ale limbii engleze, scris si vorbit
Cunostinte temeinice in operare PC;
Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Conditii de lucru exceptionale , echipa dinamica si sudata cu pregatire de specialitate , training continu
Baza de date bogata
Comision din vanzari
Oportunitatea dezvoltarii profesionale

Real Invest Company S.R.L., a fost fondata in 1992 in Bucuresti si este o companie recunoscuta pe plan local pentru promptitudinea si amabilitatea personalului nostru.
Cu o echipa de angajati cu vasta experienta in efectuarea de tranzactii imobiliare (cumparari, vanzari, inchirieri case, apartamente, terenuri, spatii comerciale), punem accent in special pe promptitudinea si seriozitatea firmei noastre. Avem o experienta indelungata pe piata din Romania.
Incercam in permanenta sa aducem noutate serviciilor oferite iar eforturile noastre sunt reflectate in succesul clientilor nostri. Toti angajatii nostri sunt orientati spre rezultate si actioneaza decisiv pentru a le obtine.
Folosindu-ne de talentul, experienta, pasiunea si cunostintele noastre, noi dam posibilitatea ca ceea ce cautati dumneavoastra sa poata deveni realizabil.
Si pentru ca Real Invest Company S.R.L. stie ce inseamna un client multumit, suntem siguri ca putem face fata oricarei provocari.