Angajam coafeza, manichiurista, tehnician unghii false si maseoza

SC. CREATIVE UNI-Q SALON SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creative Uni-Q Salon cauta colegi noi!
Daca vrei sa faci parte din echipa noastra nu trebuie decat sa ne suni si te vom programa la un interviu.
0760760666

CERINTE

-Experienta de minim 2 ani
-Salariu fix/procent, part-time/full time
-Program flexibil
-Bune abilitati de comunicare
-Spirit de echipa,atitudine pozitiva
-Contract de munca
-Seriozitate si responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Salariu fix/procent

Deschis de 13 ani, salonul nostru va ofera o gama extinsa de servicii. Cu un nume nou, o locatie mai eleganta si mai mare si un personal calificat cu vechime in salonul nostru de aproximativ 13 ani, salonul va pune la dispozitie urmatoarele servicii: coafor, frizerie, manichiura pedichiura, unghii false, cosmetica, ingrijire corporala(masaje anticelulitice, de relaxare, impachetari cu termocuverta, electrostimulator).