CASIER VANZATOR LINIE DE SERVIRE

Scandia Sibiu SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
1. Marcheaza produsele pe casa si incaseaza conform modalitatii de plata disponibile: numerar, tichete, card bancar
2. Asigura o servire exceptionala clientilor respectand standardul Scandia Sibiu
3. Sugereaza produse, promotii, respecta principiile dupa care se lucreaza in companie;
3. Participarea la inventarele zilnice, saptamanale si lunare.
4. Are obligatia sa predea gestiunea conform totalului citit de casa fiscala la sfarsitul turei.
5. Asigura si pastreaza curatenia pe tot parcursul zilei.

Cautam un/o coleg/a pentru restaurantele din Mall Promenada, Mall Vitan, Mall Baneasa

CERINTE

Cerinte:
- Bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii si clientii.
- Bune abilitati de planificare, organizare.
- Abilitatea de a avea atentie distributiva.
- Program de lucru in ture: 08:00 - 16:00; 10:00-18:30; 16:00 - 24:30.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial 2300 lei net
- Tichete de masa
- Spor de week-end.
- Decont pentru transportul de seara.

DESCRIEREA FIRMEI

Scandia Sibiu