Angajam Cartator!

BookLand Store

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cartatorul BookLand trebuie sa ajute la organizarea produselor in depozit (carti / reviste), sa pregateasca toate coletele pentru alimentarea Caravanei, a Magazinelor dar si comenzile Librariei Online. Program de munca: de Luni pana Vineri, 8:30-17:30.

CERINTE

Apreciem persoanele dinamice, eficiente, responsabile, cu spirit de echipa si bun simt! Lectura ca hobby e un atu.

BENEFICII OFERITE

contract de munca pe perioada nedeterminata
mediu de lucru prietenos
900 lei net (tichetele de masa incluse); din 2014 majorare!

Caravana BookLand este cel mai de amploare proiect cultural din tara. Singurul targ de carte cu servicii integrate puse la dispozitia editurilor: logistica, vanzare, promovare. Dureaza 10 luni in fiecare an si parcurge cate ~20 orase. Anul acesta e la a 3a editie.
BookLand Store vinde carte/reviste si prin intermediul unor lanturi de magazine (Mega Image, Cora, BamBoo, AnaPan, etc), dar si prin libraria online www.book-land.ro