Angajam cameriste

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hostel Litovoi angajaza 2 cameriste cu experienta.
Rugam seriozitate si informatii exacte.
Hostel Litovoi contine 20 de camere pe care le punem la dispoziția distinșilor noștri clienți, dintre care 2 camere single, 3 camere twin, 5 camere double, 2 cmare cu 4 paturi, 5 camere cu 6 paturi, și 1 cameră cu 8 paturi. Camerele sunt dotate cu aer condiționat, cablu tv, mini-bar, 2 băi dotate cu cabină de duș, bar.
Suntem situați la 2 stații distanță de metrou obor, o stație de hypermarketul Kaufland, la dispoziția dvs fiind tramvaiul 21 și troleibuzul 66 liniile cu cel mai mare circuit din București.
Puteți lua unul dintre cele două mijloace de transpot în comun de la Piața Obor și coborâți la a doua statie inspre Doamna Ghica, la intersecția cu strada Litovoi Voievod.
De aici, pe aceasta stradă, Hostel Litovoi se găsește la o distanță de 150 de m.

CERINTE

Doamna/Domnisoara cu experienta,serioasa ,gospodina,independenta.

Cerinte:
-sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
-sa curete si sa dezinfecteze baile;
-sa schimbe asternuturile in camere;
-sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare;
-sa faca alte eventuale servicii oferite de hotel oaspetilor.