Angajam bucatari, ajutor bucatar, cofetari si ospatari.

S.C. ANGELOLAPIOVRA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bucatar Executiv:

- Coordoneaza activitatea bucatariei;
- Instruieste si indruma persoanele din subordine;

Ajutor Bucatar:

- Persoana calificata;
- Cu capacitate sa invete si sa se perfectioneze;
- Capabila sa se subordoneze.

Cofetar:

- Persoana calificata.
- Experienta minim 5 ani.

Ospatari:

- Persoane calificate;
- Responsabile;
- Cu dorinta de a invata si de a se perfectiona permanent;
- Cu atitudine orientata spre client.

CERINTE

Cautam persoane calificate, serioase, dedicate locului de munca. Experienta este un criteriu de selectie.

BENEFICII OFERITE

Toti candidatii sunt rugati sa aplice cu CV insotit de o poza inteligibila. Candidatii fara poze NU vor fi contactati.

Salarii foarte avantajoasa si conditii de munca excelente.

Candidatii sunt rugati sa trimita CV si pe officebwh@gmail.com.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie recrutare