Angajam Broker asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania pune la dispozitia clientului asigurari care raspund necesitatilor individuale si corespund posibilitatilor financiare ale acestuia.
Compania noastra are contracte cu societatile de asigurari ALLIANZ-TIRIAC ASIGURARI SA, ALICO LIFE ROMANIA, GENERALI, GROUPAMA, ASIROM, BCR ASIGURARI, EUROINS, UNIQA, OMNIASIG, ARDAF, ASTRA, ABC ASIGURARI, CARPATICA, CREDIT EUROPE ASIGURARI pentru intermedierea tuturor tipurilor de asigurari de viata si generale.

CERINTE

Persoane cu varsta minim 18 ani, absolvente de liceu cu diploma de bacalaureat, fara cazier.
Ai spirit de intreprinzator ?
Dar abilitati de comunicare si negociere ?
Poti sa iti organizezi singur programul de lucru?
Ai mentalitate de invingator ?
Ai spirit de echipa si personalitate dinamica ?

BENEFICII OFERITE

- comisioane din vanzari;
- bonusuri lunare daca se indeplinesc conditiile;
- acces la sistem de training de specialitate;
- sustinere practica permanenta;