Angajam bone pentru program 10 ore, 2000 lei. Urgent!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO angajeaza bone cu experienta si recomandari sau cu experienta ca mamica/bunica pentru program de 10 ore. Zone: Militari, Pta Romana, rond George Cosbuc,Calea Plevnei, Otopeni,Pipera, Tineretului, Tunari,Pta Chibrit, 1 Mai, Crangasi, Giulesti, Unirii, Pta Victoriei. Programul: 10 ore, L-Vi. Varstele copiilasilor: 3 luni - 3 ani. Salariul: 2000 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine. Angajarile sunt imediate.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.