Angajam barman/ospatar (fete)

START SMB COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurant White Olive, situat in strada Delea Noua nr.19, sector 3 angajeaza Barman/ospatar
Responsabilitati
Detaliile postului:
- efectueaza servirea clientilor conform standardelor restaurantului;
- face propuneri si sfatuieste clientul atunci cand este cazul;
- intocmeste corect si verifica notele de plata;
- raporteaza sefului direct orice problema aparuta si orice eventuala reclamatie din partea clientului;
- face propuneri pentru imbunatatirea ofertei de produse si servicii oferite clientilor;
- face propuneri pentru eficientizarea activitatii restaurantului si a barului;
- participa la efectuarea inventarelor.

CERINTE

Cerinte
- atent la detalii, organizat;
- persoana comunicativa;
- aspect fizic placut si ingrijit;
- persoana proactiva;
- dorinta si capacitate de munca
- experienta minim 6 luni in domeniu

Restaurant White Olive, situat in strada Delea Noua nr.19 Sector 3