Angajam BARMAN - BARMANITA (Bar - Club Zona Lipscani)

FRANCE BCG INVEST (THE PLACE)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Barman/Barmanita pentru activitati specifice unui bar/club
(experienta e un mare +)
- Prepararea cocktail-urilor alcolice si nealcolice

CERINTE

- Experienta e un mare +
- Rapiditate in preluarea si onorarea comenzilor
- Prepararea cocktail-uri alcolice si nealcolice
- Păstrarea igienei şi a curăţeniei la locul de muncă
- Administrarea corectă a stocului de băuturi
- Disponibilitate la program prelungit
- Cunostinte generale utilizare PC + gestiune
- Vesel, aspect placut, atitudine pozitiva, seriozitate,comunicativ si simpatic

BENEFICII OFERITE

Carte de munca + salariu + tips + obiective
+ o masa zilnic
Conditii de lucru excelente

Situat in centrul istoric al Bucurestiului, 'The Place' este un Restaurant, Bar, Club, cu un cadru placut si select. Atmosfera deosebita!
In fiecare seara de joi, vineri si sambata, The Place iti propune niste petreceri pe cinste.