Angajam Asistent Manager

Ohsas Experts SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti ambitios, comunicativ, in cautarea unui job stabil si vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara?
OHSAS EXPERTS SRL cauta ASISTENT MANAGER.

Programul de lucru:
Luni – Vineri : 9:00- 18:00

Daca vrei sa ne cunoastem, asteptam CV-ul tau, impreuna cu scrisoare de intentie, pe adresa de e-mail contact@protectiamuncii-bucuresti.ro

CERINTE

Cerinte minime:
-studii superioare finalizate;
-cunostinte bune de utilizare pachet Office si navigare internet;
-capacitate de a relationa cu angajatii, clientii, colaboratorii, furnizorii si partenerii societatii;
-persoana serioasa, responsabila, dinamica, proactiva si atenta la detalii;
-limbaj corect si bogat in continut;
-atitudine pozitiva fata de munca;
-capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan;
-cunostinte de utilizare AutoCad - reprezinta un avantaj;
-experienta in activitatea de secretariat - reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-telefon de serviciu;
-contract de munca pe perioada nedeterminata;
-atmosfera de lucru deschisa, prietenoasa si placuta, intr-un mediu tanar;
-program de lucru fix
-oportunitati de dezvoltare;
-salariu motivant care se renegocieaza la fiecare 6 luni in functie de performante;

Societate cu domeniul de activitate in cadrul Protectiei Muncii.