ANGAJAM ASISTENT MANAGER

sc alpha party shop

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea comenzilor
-pregatirea materialelor pentru restul angajatilor
-promovarea ofertelor agentiei
-recrutare personal daca este nevoie
-organizarea agendei managerului

CERINTE

Cerinte
-candidatul ideal trebuie sa fie inteligent/a,descurcaret/ata, sa invete repede care ii sunt atributiile
-persoana carismatica cu voce placuta pentru preluarea comenzilor telefonice
-rezolvarea diverselor probleme care apar intre clienti si agentie
-recrutare personal pentru evenimente daca este cazul
-capacitatea de a lucra contra timp
-intermediere intre angajati si conducere
-persoanele care au experienta pe un post similar sau in call center prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii
-salariu motivant cu posibilitate de crestere in functie de performante
-bonusuri din vanzari
-colectiv prietenos
-program flexibil

Experienta acumulata de-a lungul timpului si numarul mare de clienti, persoane VIP sau persoane fizice ne recomanda cu caldura pentru cele mai reusite petreceri de botez, spectacole de teatru si showri de neuitat. Pentru mai multe despre ceea ce inseamna Infinity Events puteti gasi la www.infinityevents.ro