ANGAJAM ANIMATORI PETRECERI COPII

sc alpha party shop

Job expirat

RESPONSABILITATI

-anunt pentru femei si barbati
-candidatii ideali trebuie sa fie carismatici si veseli sa aiba rabdare sa lucreze cu copii
-sa fie dezinvolti
-sa aiba indemanare si imaginatie
-persoanele care au experienta pe un post similar sau care stiu sa faca face painting au un avantaj
-se impune seriozitate si punctualitate

CERINTE

-sa distreze copii in cadrul petrecerilor
-sa promoveze serviciile agentiei
-sa se prezinte la trainingurile de specialitate.

BENEFICII OFERITE

-training de specialitate absolut gratuit
-transport pentru onorarea comenzilor
-costumatii
-plata dupa fiecare eveniment in parte
-POSIBILITATEA DE AVANSARE
-TIPS INTEGRAL

Experienta acumulata de-a lungul timpului si numarul mare de clienti, persoane VIP sau persoane fizice ne recomanda cu caldura pentru cele mai reusite petreceri de botez, spectacole de teatru si showri de neuitat. Pentru mai multe despre ceea ce inseamna Infinity Events puteti gasi la www.infinityevents.ro