ANGAJAM AJUTORI DE BUCATAR (Bar - Restaurant - Zona Lipscani)

FRANCE BCG INVEST (THE PLACE)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea preparatelor pe baza retetelor si meniurilor stabilite cu bucatarul sef (carne, fructe, legume, deserturi...)
- Pregatirea legumelor si fructelor (spalat, curatat, tocat, etc)
- Mentinerea curateniei la locul de munca

CERINTE

-experienta in bucataria internationala sau/si romaneasca constituie un avantaj
-rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena
-persoane responsabile, ingrijite si active
-persoane ordonate si organizate
-PUNCTUALITATE, SERIOZITATE,
-RAPIDITATE,

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix + 1 masa pe zi inclusa
-Carte de munca
-Bonus in functie de realizari
-Conditii de lucru excelente

Situat in centrul istoric al Bucurestiului, 'The Place' este un Restaurant, Bar, Club, cu un cadru placut si select. Atmosfera deosebita!
In fiecare seara de joi, vineri si sambata, The Place iti propune niste petreceri pe cinste.