Angajam Agenti Telesales

Rominfoline Communication

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzare prin telefon produse cosmetice exclusiviste.
- vezi produse la www.shop724.ro

CERINTE

-atentie concentrata si distributiva,
-precizie a miscarilor,
-spirit de observatie,
-viteza de reactie,
-asumarea responsabilitatilor,
-perseverenta, calm, stapanire de sine, echilibru emotional,
-adaptare la sarcini de lucru schimbatoare, repetitive

BENEFICII OFERITE

comision

Infiintata in decembrie 2008, ROMINFOLINE COMMUNICATION vine cu o noua viziune asupra furnizarii serviciilor de informare si comunicare si isi propune ca, prin infrastructura de ultima generatie si tehnicile inovatoare, sa faca diferenta in raport cu serviciile existente pe piata romaneasca.

Rominfoline incepe activitatea propriu-zisa in 2010, dupa 2 ani si investitii de aproape 1.000.000 Euro, in care am dezvoltat cea mai puternica platforma de Call Center, redundanta 100% hard si soft, pe doua platforme hardware si software de la doi mari furnizori, interconectata la toti operatorii de telefonie prin SS7 si beneficiind de un SLA de 99,9%