ANGAJAM AGENTI IMOBILIARI CU EXPERIENTA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea cererilor primite (telefonic, internet, prin recomandari);
- Intalniri la sediul firmei si stabililea eventualelor vizionari;
- Prezentarea de oferte imobiliare clientilor-cumparatori prin vizionari in teren;
- Sa mentina si sa dezvolte relatii directe cu clientii sai pentru castigarea increderii si fidelizarea acestora;
- Colaboreaza permanent cu ceilalti consultanti pentru oferirea celui mai bun si eficient serviciu clientilor cat si pentru sustinerea cu informatii utile colegilor;
- Supravegherea bunului mers al tranzactiei in perioada dintre precontract si semnarea finala in fata notarului, informarea partilor in legatura cu stadiul tranzactiei

CERINTE

- Persoana dinamica, spirit de echipa, rezistenta la stres, disponibilitate program prelungit, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Telefon mobil, comision 30%progresiv cu 2;
- Abonament RATB sau un plin de benzina;
- Salariu atractiv.