Angajam agenti imobiliari

BROKIMOB BUSINESS AND CONSULTING ANGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti un bun negociator? Ai putere de convingere, spirit de echipa si crezi ca te-ai putea adapta cerintelor impuse de postul de agent imobiliar? Daca esti potrivit, noi avem un post liber pentru tine. Pentru ca suntem o echipa tanara si dinamica, ne dorim ca si noii nostri colegi sa fie la fel. Deoarece suntem entuziasti si motivati, ne bucuram sa gasim aceasta calitate si la tine.

CERINTE

bune abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa;
- ambitios, cu dorinta de afirmare si castig;
- adaptabil la principiile firmei
-perseverent

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea unei cariere pe termen lung;
- training de specialitate si suport continuu;
- mediu de lucru profesionist
-telefon de servici
-posibilitatea de a promova in firma

Agentie imobiliara,din anul 2008 in ,care cauta oameni competenti,cu sau fara experienta pentru formarea unei echipe competitive pe piata imobiliara. Preferabil persoane comunicative, volubile, comisioane atractive, carte de munca, urgent!!!