Angajam AGENTI DE VANZARI cu experienta in Tamplarie PVC si Aluminiu

Conexpert Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conexpert Group - consultanta, proiectare, executie si montaj tamplarie din PVC marca VEKA si aluminiu cu geam termopan - angajeaza agenti de vanzari pentru Bucuresti si zonele limitrofe.

Responsabilitati:
- raspunde de identificarea de noi clienti si de obtinerea de comenzi;
- recomanda clientilor alegerea produselor firmei in functie de scopul dorit;
- se deplaseaza in teritoriu pentru contactarea clientilor si incheierea de contracte.

CERINTE

- studii medii / superioare;
- tinuta profesionala;
- seriozitate maxima;
- abilitate de a comunica facil cu oamenii;
- permis de conducere cat. B;
- cunostinte in domeniul tamplariei PVC/aluminiu;
- experienta in vanzari - tamplarie PVC/aluminiu.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix* + comision din vanzari;
- masina;
- telefon.

*Nota: la inceput salariul fix se acorda la atingerea targetului minim de vanzari

Conexpert Group asigura consultanta, proiectare, executie si montaj tamplarie PVC marca VEKA si aluminiu cu geam termopan .