Angajam agenti comerciali/vanzari

SC Mezon Bee SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti dornic/a de venituri suplimentare? Poti lucra in timpul tau liber promovand produse naturale si organice. Este o activitate placuta si, in plus, castigi bani, promovezi un stil de viata sanatos si te bucuri de reduceri la achizitia produselor Eubio. Te asteptam cu drag in echipa noastra.

Responsabilitati:
Promovarea si vanzarea produselor companiei;
Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Implementarea strategiilor de vanzare;
Urmarirea incasarilor conform politicii comerciale a companiei;
Asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti.

CERINTE

Absolvent / a studii medii / superioare (avantaj pentru absolventii de marketing sau management);
Experienta intr-un post similar constitue un avantaj;
Abilitati de comunicare;
Orientare catre client;
Abilitati de planificare si de organizare;
Experienta relevanta in comert sau distributie;
Calculator, acces la internet si Skype;
Carnet de conducere si masina proprie constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se acorda comisioane si alte beneficii in functie de volumul de vanzari si de competenta. Va exista la inceput o perioada de training si proba in care trebuie sa va obisnuiti cu produsele companiei si cu cerintele ei.

Brandul Eubio a luat nastere din dorinta de a face cunoscute publicului beneficiile produselor naturale/vegetale si bio/organice.
Dorim sa demonstram ca produsele naturale sau cele bio nu inseamna neaparat produse foarte scumpe.
Oricine isi poate permite un stil de viata sanatos!
Am descoperit nucile de sapun si multiplele lor avantaje.
De ce sa nu se bucure si alte persoane de ele?
Natura ne protejeaza. Suntem datori sa o protejam la randul nostru.

Comercializam cosmetice bio, detergenti naturali, sapunuri si sampoane organice, uleiuri esentiale, unturi si uleiuri vegetale pentru uz cosmetic, ape florale.