Angajam agent vanzari

SC CAMPEX RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor companiei catre farmacisti si alte categorii de specialisti in zona geografica alocata.
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii existenti
- Urmarirea soldurilor si respectarea termenelor limita de plata

CERINTE

- Obligatoriu minim 2 ani experienta pe un post similar in vanzarea produselor farmaceutice si parafarmaceutice
- Persoana organizata, orientata catre rezultat si performanta, cu bune abilitati de comunicare si negociere
- Persoana cu adaptabilitate, flexibilitate si rezistenta la stres, cu atitudine proactiva si constructiva.
Disponibilitate pentru activitate de teren
Studii medii
Studii superioare prezinta un avantaj
Orientare spre indeplinirea obiectivelor
Bune abilitati de relationare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Producator national de medicamente si produse parafarmaceutice