Angajam 2 fotografi si 2 cameramani cu experienta!

FOTO-VIDEO BLITZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatii vor lucra toate zilele de sambata si duminica din lunile iulie, august, semptembrie, octombrie in cazul in care sunt programate nunti si evenimente festive in toate aceste zile.

Aparatura va fii pusa la dispozitie de catre firma.

Salariul va varia intre 1200 RON- 1400 RON in functie de experienta candidatului.

Va rugam nu aplicati la acest post daca nu dispuneti de experienta.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: - experienta in domeniul foto si respectiv video:
- calificare in tehnologia fotografiei
- cunostinte de procesare ( Adobe Photo Shop) respectiv cunostinte de montaj filmari;

CV-urile trimise trebuie sa contina date exacte despre aparatura video cu care aplicantul este familiarizat cat si o descriere a oricaror posturi anterioare care au presupus utilizarea ei.

Orice cv care nu va contine aceste date nu va fi luat in considerare

BENEFICII OFERITE

Firma FOTO-VIDEO BLITZ este o companie cu o vasta experienta in domeniul foto-video.