Angajam

Lumiria Textil SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• minim 2 ani experienta pe o pozitie similara, in cadrul unui magazin on-line;

• cunostinte solide de operare PC (MS OFFICE - Word, Excel, Photoshop);

• cunostinte de SEO - constituie avantaj;

• cunostinte platform opencart

• limba engleza scris si vorbit;

• abilitati de comunicare (verbala, scrisa) si de interrelationare;

• organizare, atentie la detalii, capacitate de planificare a propriei activitati;

• abilitatea de a desfasura simultan diferite activitati;

• capacitate de analiza si sinteza, gandire logica;

• orientare spre client

CERINTE

• preluarea si gestionarea comenzilor efectuate telefonic si on-line;

• gestionarea marfii nou intrate (inregistrare in sistem, urmarirea etapelor parcurse de marfa, conform procedurilor interne, urcarea produselor pe site);

• inregistrarea si centralizarea comenzilor; urmarirea comenzilor de la plasare pana la incasarea acestora);

• creare/introducere content pe site

• efectuarea de rapoarte solicitate de superiorul ierarhic si transmiterea lor in limita de timp stabilita;

• mentinerea relatiei cu firma de curierat si cu ceilalti furnizori de servicii, in vederea derularii optime a activitatii magazinului on line;

• oferirea de suport, telefonic si prin e-mail, tuturor clientilor magazinului on-line.

BENEFICII OFERITE

Motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Vinzari online