Angajam

Punct Workshop

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul/a trebuie sa stapaneasca perfect gramatica si limba romana, engleza si franceza,astfel incat sa poata realiza documentatia suport necesara formatorului si sa-l asiste pe acesta.

CERINTE

- sa stapaneasca perfect limba romana, limba engleza si limba franceza;
- sa fie o persoana activa si concentrata pe ce are de facut;
- sa detina certificat de invaliditate/handicap grad III valabil.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;

Punct Workshop este locul în care arhitectura întâlnește scrierea. Sunt două domenii diferite din punct de vedere grafic, care însă au același element de bază: punctul. Acest element le-a permis o dezvoltare multilaterală în două zone de lucru diferite ce își reunesc forțele în slujba omului. Sunt amândouă procese de creație ce și-au dovedit rezistența. Baza lor este tocmai elementul de plecare, punctul, care demonstrează că un lucru bine făcut, care durează în timp, își are rădăcina într-o gândire bine structurată și bine aplicată.