Urgent: Android / iOS Developer – Bucuresti

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie, lider de piata pe segmentul distributiei sistemelor de securitate auto, cautam un Android / iOS Developer – locat in Bucuresti.
Responsabilitati:
• Dezvoltare, testare si implementare aplicatii software pentru platforme mobile Android si iOS

CERINTE

Pentru a aplica, trimiteti CV pe adresa de office a companiei top-assistants.ro, mentionand in titlu, pozitia pentru care aplicati.

Cerinte:
• Absolvent/a studii superioare – facultatea de Automatica sau Informatica
• Cunoasterea si intelegere foarte buna Java si a arhitecturii Android SDK
• Cunoasterea standardului XML si specificatiilor JSON
• Este un plus experienta in baze de date SQL si Java Scripting
• Este un plus cunoasterea Objective C si experienta in mediul de dezvoltare XCode.
• Cunoasterea altor platforme mobile reprezinta un avantaj
• Minim 6 luni experienta în programarea pentru platforme mobile (Android, IOS)
• Experienta de lucru cu tehnologia Bluetooth / WiFi - reprezinta un avantaj
• Limba engleza – nivel avansat vorbit/scris

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.