Analist Vanzari -Bucuresti

FARMEXIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza de rapoarte specifice privind gama de produse si competitorii
Analizeaza datele rezultate in urma campaniilor de vanzari,
Asigura incadrarea in politica comerciala a firmei.

CERINTE

Experienta profesionala de minim 1 an (domeniul farmaceutic constituie avantaj),
Studii superioare,
Bune abilitati de comunicare, atentie la detalii si cu spirit analitic

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant,
Mediu de lucru profesionist, competitiv,
Oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci alatura-te echipei noastre.