ANALIST VANZARI

BE PROFFICE - MEMBRU RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura activitatea de raportare si analiza privitoare la vanzari, clienti, analiza variatiilor fata de buget/forecast;
-analizeaza performanta sistemelor de vanzari si a metodelor implementate;
-asigura suportul tehnic informational, pregatirea si sistematizarea datelor in formatele solicitate de management;
-urmareste si analizeaza informatiile privitoare la departamentele de vanzari, propune sisteme de urmarire si raportare pentru imbunatatire/eficientizarea activitatii/rezultatelor.

CERINTE

-student la Cibernetica/Statistica;
-operare PC ( Excel-nivel avansat , Acces);
-perceperea si intelegerea nevoilor clientului;
-comunicare, rapididate, promptitudine, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

-posibilitati reale de promovare in cadrul grupului RTC

\"Proffice\" in RTC Holding inseamna 16 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie si articole pentru birou intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".

Divizia Proffice se adreseaza atat segmentului B2B (businesst to business) cat si revanzatorilor. Divizia Proffice cuprinde 4 companii specializate, cu o activitate puternica pe piata nationala de profil:

Be Proffice, Ranco Promotional Products , Top Office Products, Document Management