ANALIST STOCURI

S.C. MINIBLU S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prelucrarea si analiza datelor
- Monitorizarea intrarilor/ iesirilor de stoc
- Urmarirea si actualizarea periodica a stocului de produse
- Urmarirea si rezolvarea problemelor identificate din datele statistice
- Traducerea instructiunilor produselor din portofoliu
- Realizarea raportarilor periodice

CERINTE

-cunostinte de operare MS Office (Word, Excel)
-limba englea ¿ scris, vorbit ¿ nivel avansat
-experienta constituie un avantaj
-atentie foarte mare la detalii, persoana organizata
-abilitati de comunicare si relationare
-spirit de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic, profesionist
- plan de motivare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei
- salariu motivant

Miniblu este primul lant de magazine pentru copii din Romania care si-a propus realizarea unei retele nationale de magazine. Miniblu ofera produse destinate copiilor cu varsta cuprinsa intre 0 si 3 ani, produse sub marca proprie Miniblu sau apartinand si altor marci de prestigiu precum K¿s Kids, Blue Box, Fisher Price, Chicoo, Avent, Farlin etc