ANALIST STOC CONTROL

RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea stocurilor pentru asigurarea unui nivel optim al acestora
- elaborarea comenzilor catre furnizori si urmarirea derularii acestora
- analiza indicatorilor de performanta specifici aprovizionarii

CERINTE

- Studii superioare finalizate (preferabil studii economice)
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel) – nivel avansat;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Abilitati de comunicare & coordonare, persoana dinamica, responsabila, bun organizator.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Excelente oportunitati de dezvoltare (training initial si traininguri periodice, acces la resurse informationale);
- Oportunitatea de a se alatura unui mediu de lucru performant

Proffice\" in RTC Holding inseamna 18 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".

Candidatii interesati pot aplica (mentionati postul) si pe fax: 021.408.30.71 sau email: veronica.grigorie@hrconsultanta.ro