ANALIST RESURSE UMANE-perioada determinata 1 an

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea nevoilor de recrutare, cu sprijinul sefilor de departamente
- formularea anun¿urile publicitare pentru posturile vacante si postarea lor pe site-uri specializate sau insertia lor în editoriale de specialitate, dup¿ caz
- administrarea contul pentru site-urile de job-uri, selectarea CV-urile primite conform profilului candidatului ideal si cerintelor postului /posturilor,
- programarea candidatilor în vederea sustinerii interviurilor
- evaluarea candidatilor care îndeplinesc cerintele postului si au promovat testele de selectie
- integrarea noilor angajati impreuna cu sefii de departamente sau persoanele desemnate acestia
- intocmirea statisticilor specifice domeniului de resurse umane, lunar/semestrial/anual
- redactarea fiselor de post pentru noii angajati si reactualizarea celor existente, ori de câte ori este nevoie
- redactarea de note interne, memo-uri si referate cu privire la aspectele ce tin de domeniul resurselor umane
- reprezentarea firmei la târgurilor de job-uri
- identifica nevoile de training ale societatii cauta si participa la alegerea furnizorilor de training
- participa la stabilirea metodologiei de evaluare a performantelor angajatilor si intocmeste rapoarte cu privire la rezultatele evaluarilor

CERINTE

- Studii superioare: psihologie, sociologie, economie
- Cunostinte legislatia muncii
- Abilitati de comunicare si organizare
- Cunostinte psihologia muncii
- Limba engleza nivel avansat