Analist Resurse Umane

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-oferirea de consultanta juridica in domeniul legislatiei muncii tuturor departamentelor din firma (angajare, formare profesionala, negociere Contract Colectiv de Munca)
-formularea anunturilor publicitare pentru posturile vacante din firma si insertia lor in editoriale de specialitate
-selectia C.V.-urilor primite, conform profilului candidatului ideal si cerintelor postului respectiv si sustinerea interviurilor
-evaluarea candidatilor care indeplinesc cerintele postului si au promovat testele de selectie
-participarea la redactarea fiselor de post pentru noii angajati si reactualizarea celor existente
-realizarea de lucrari si statistici specifice resurselor umane (stat de functii, miscarea personalului, plan de pregatire si perfectionare a pregatirii personalului, evidenta cursurilor efectuate, etc.)

CERINTE

-studii superioare economice, juridice, umaniste
-specializare in resurse umane
-experienta in domeniu minim 2 ani
-cunoasterea si utilizarea legislatiei muncii la nivel avansat
-cunostinte MS OFFICE (Word, Excel, Power Point)
-conoasterea limbii engleze (nivel avansat)
-carnet de conducere - cat. B

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist.
- Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala.
- Salariu motivant.

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative