Analist resurse umane

Telcor Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea nevoilor si realizarea activitatilor de recrutare si selectie
- implementarea sistemelor de evaluare a performantelor

CERINTE

1. Nivelul de studii – studii superioare

2. Calificarea necesara
- specializari in resurse umane – masterat, traininguri, certificari
- cunostinte de utilizare PC – Windows, Office, e-mail
- aptitudini in lucrul cu documente

3. Stil de gandire (pachet de competente)
- aptitudine de comunicare orala si scrisa
- aptitudine ridicata de analiza si interpretare a informatiilor verbale
- aptitudine ridicata de asimilare de noi cunostinte

4. Trasaturi comportamentale
- capacitate de a evalua si a lua decizii in timp util
- abilitati de negociere, consultanta si consiliere
- prezenta agreabila, buna comunicare, voce placuta
- corectitudine, trasaturi pozitive de caracter, spontaneitate, punctualitate
- capacitate de auto-organizare
- echilibru emotional

5. Experienta de lucru necesara
- 1 an in domeniul resurselor umane

BENEFICII OFERITE

- 2100 RON net
- 300 RON bonus pentru recrutarea fiecarui angajat care ramane dupa 3 luni in cadrul firmei

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de servicii de Call Center