Analist Resurse Umane

VP MARKET NDX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:

- ofera suport in activitatea de administrare si salarizare constand in receptionarea si transmiterea de informatii si documente solicitate (pontaje, cereri de concediu de odihna, concedii medicale), de la / catre salariati si echipa de resurse umane;

- intocmeste si elibereaza documente specifice (ex.: contracte individuale de munca, adeverinte);

- asigura suport in activitatea de administrare a dosarelor de personal si in procesul de recrutare;

- intocmeste rapoarte de activitate specifice ;

- participa la procedurile de resurse umane derulate in cadrul departamentului.

CERINTE

- studii superioare, (de preferinta in domeniul juridic, psihologie, economice);

- experienta in Resurse Umane de minim 2 ani;

- abilitati personale ¿ comunicativitate, spirit analitic, ordonat, capacitatea de luare a deciziilor in mod independent;

- cunostinte de limba engleza;

- abilitati PC (MS Word, Excel);

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea dezvoltarii personale si profesionale alaturi de o echipa tanara si competitiva,

- pachet salarial atractiv.

VP MARKET NDX este o companie membră a VP GROUP ¿ cea mai mare reţea de comerţ en ¿ detail din zona baltică şi balcanică - Lituania, Letonia, Estonia, România şi Bulgaria, deţinătoare a unui lanţ de 326 de centre de desfacere ¿ MINIMAXIMA, MAXIMA, HYPERMAXIMA, MAXIMA BAZE, T- MARKET, SAULUTE, BAZE, ALBINUŢA.