ANALIST / Reporting Specialist

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea si dezvoltarea a diverse rapoarte catre furnizori, pe vanzari, stocuri si situatii financiare.

CERINTE

- studii universitare finalizate;
- operare in EXCEL la un nivel avansat (conditie obligatorie);
- operare in Acces (constituie avantaj);
- cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- persoana organizata si cu o foarte buna capacitate analitica.

BENEFICII OFERITE

- nivel de salarizare avantajos;
- mediu de lucru profesionist;
- bonusuri in functie de realizari.

Springfield are ca principale caracteristici valoarea si stilul, urmarind sa acopere toate cerintele barbatilor, intr-o maniera simpla si accesibila. Create pentru a fi confortabile, hainele din colectia Springfield sunt usor de asortat si potrivit.

Women\'Secret este brand-ul de lenjerie intima creat pentru femeia actuala, o femeie pentru care varsta reala nu reprezinta cel mai important aspect. Pentru ea, Women\'Secret creeaza noi concepte pentru a-i face viata mai usoara si mai distractiva.

Esprit aduce un stil tanar si plin de culoare in spiritul international al brand-ului. Produsele Esprit se adreseaza atat barbatilor cat si femeilor prin colectiile indraznete si accesoriile asortate completand un stil de viata relaxat si placut, in care alegerea este simpla si placuta: Esprit