ANALIST RECRUTARE / BUFTEA

Studiourile Media Pro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza strategia de recrutare si selectie si o propune directorului de resurse umane
- Primeste si analizeaza comanda de recrutare din partea directorului departamentului care solicita ocuparea posturilor
- Face cunoscute posturile prin publicarea acestora
- Realizeaza procesul de recrutare si selectie
- Aplica bateria de teste specifice profilului psihologic al postului si analizeaza rezultatele
- Elaboreaza o lista scurta cu candidatii care intrunesc conditiile postului atat din punct de vedere psihologic cat si profesional si face propuneri de angajare
- Stabileste interviurile intre directorul departamentului/directorul de resurse umane si candidatii care intrunesc conditiile
- Ofera feedback atat candatiilor propusi spre angajare cat si celorlalti
- Asigura integrarea noilor angajati in firma

CERINTE

- Absolvent studii superioare psihologice
- Experienta de minim 1 an pe un post similar
- Experienta in recrutarea personalului pentru domeniul tehnic si constructii civile constituie un avantaj
- Abilitati de comunicare si relationare
- Cunostinte de operare PC (Word, PowerPoint, Excel)
- Cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Salariul negociabil
- Transport asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

Productie de film si emisiuni TV