ANALIST RAPORTARE

Sensiblu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea raportarii retetelor in format electronic;
- Corectarea erorilor din baza de date cu privire la retete;
- Realizarea de rapoarte speciale pentru Casele de Asigurari;
- Realizarea rapoartelor catre farmacii, cu privire la retete sau alte cerinte formulate de farmacisti.
- Intocmirea unor situatii de raportare (borderouri cu valori, retete, medici) prin utilizarea bazei de date;
- Oferirea de suport pentru aplicatia de retete in cazul in care apar erori in program;
- Oferirea de suport tehnic in farmacii (dischete, e-mailuri).

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta pe un posti similar - reprezinta avanataj;
- Cunostinte aprofundate:sisteme de operare MS Windows 2000, XP, 2003, Visual Fox si baza de date SQL Server.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).