ANALIST-PROGRAMATOR

SC ADISAN SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza cerintelor clientilor si elaborarea de specificatii functionale;
- Participarea la proiectarea si programarea aplicatiilor/sistemelor informatice;
- Dezvoltare aplicatii informatice;
- Implicare in pregatirea analizelor de business;
- Implicare in mentenanta aplicatiilor informatice existente.
- Proiectare de detaliu, testare si suport aplicatii software
- Mentinerea relatiilor cu clientii;
- Cunostinte programare in Borland Delphi. Cunostinte baze date SQL

CERINTE

- Abilit¿ti dezvoltate de comunicare, spirit inovativ, gândire analitic¿;
- Implicare pe parcursul intregului ciclu de dezvoltare al produsului;
- Cunostinte de limba engleza de nivel mediu/avansat

BENEFICII OFERITE

- bonusuri pe proiecte;
- program de lucru flexibil;

Adisan Systems este o companie care acopera aproape toate domeniile de activitate din informatica avand o experienta deosebita in realizarea de infrastructuri pentru sisteme integrate, in implementarea de solutii complexe si in distributia cu valoare adaugata a produselor \"high-tech\".