Analist productie tipografica-absolvent studii tehnice

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii sai, lider in productia tipografica, TANDEM CONSULTING recruteaza candidati in vederea ocuparii postului descris mai jos:
- obtinerea si interpretarea datelor de productie in timp util;
- interventie rapida si coerenta in procesul de productie;
- analiza permanenta a datelor din sistem si conceperea de prezentari eficiente, cu costuri/consumuri scazute;
- analiza istoricului si configuratiilor de comenzi/ statistici;
- intocmirea si predarea la timp a rapoartelor si situatiilor cerute de superiori;
- colaboreaza cu toate departamentele din companie in vederea desfasurarii in bune conditii a activitatii.

CERINTE

- studii tehnice superioare finalizate sau in curs ;
- cunostinte operare PC: Excel - nivel avansat; notiuni de programare si analiza;
- gandire analitica, atentie la detalii;
- abilitati de comunicare si relationare;
- abilitati de lucru in echipa;
- persoana ordonata, organizata;
- responsabilitate, seriozitate, corectitudine.

BENEFICII OFERITE

salariu motivant;
- telefon de serviciu;
- transport asigurat;
- reale posibilitati de dezvoltare profesionala

Tandem Consulting ofera servicii de consulanta in resurse umane: recrutare, selectie, testare, evaluare, training, coaching, audit resurse umane.

Actionam in tandem pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri. Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu ceilalti aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.