ANALIST MARKETING

SC GRAL MEDICAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se implica in analiza concuretei
- Analizeaza ofertele publicitare
- Proiecteaza materiale publicitare
- Este in colaborare nemijlocita cu firmele de publicitate
- Efectueaza culegerea de date si prelucrari statistice privind serviciile si produsele oferite
- Se implica in urmarirea stategiei de marketing a companiei

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta min 6 luni in domeniu
- Cunostinte in domeniul comportamentului consumatorului
- Cunoasterea pietei serviciilor medicale constituie un avantaj
- Cunostinte msoffice foarte bune : excel, acces, powerpoint
- Soft de grafica corel si adobe- constituie un avantaj
- Capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanata in plin proces de dezvoltare
Pachet salarial motivant

GRAL MEDICAL este o societate medicala care a dezvoltat o retea nationala de centre de diagnostic si tratament :
- asistenta primara
- asistenta ambulatorie de specialitate
- laborator de analize medicale
- investigatii paraclinice
- asistenta medicala in domeniul sanatatii si securitatii in munca
- asistenta medicala de intreprindere (cabinete de intreprindere)
- serviciu de asistenta medicala de urgenta
- consultanta privint depistarea si monitorizarea bolilor profesionale