ANALIST MARKETING

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam ANALIST MARKETING pentru clientul nostru - companie internationala, lider mondial in domeniu.

Responsabilitati:
Realizarea activitatilor de research si analiza de piata, in functie de specificul activitatii companiei:
- colectarea si actualizarea informatiilor relevante din mass-media, publicatii de specialitate sau de la agentii companiei;
- identificarea de noi surse de informatii
- prelucrarea si analizarea informatiilor din piata in vederea realizarii unor rapoarte specifice;
- realizarea de studii de piata adaptate nevoilor specifice ale companiei
- oferirea de informatii adecvate celorlalte departamente ale companiei
- realizarea rapoartelor pentru managementul companiei
- participarea la cursuri de specialitate (interne si externe)

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Experienta relevanta in domeniul cercetarii si analizei de piata
- Dorinta de a construi o cariera in domeniul marketingului
- Abilitati de analiza si sinteza
- Cunostinte de Word, Excel, PowerPoint, Access
- Limba engleza - avansat

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.