ANALIST MARKETING

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai planuri mari pentru viitor?
Alatura-te unei organizatii dimamice care iti ofera oportunitati de dezvoltare in cariera!

Libra Bank recruteaza ANALIST MARKETING

Responsabilitati:

- Identificarea surselor relevante de informatii si colectarea permanenta a informatiilor despre piata/potentiali clienti/clienti/competitie/ industrie;
- Integrarea si analizarea tuturor datelor si informatiilor interne si externe;
- Interpretarea studiilor de piata;
- Analiza pietei, a trend-urilor acesteia si a implicatiilor acestora pentru business;
- Identificarea oportunitatilor de business;
- Efectuarea de studii de piata si alte cercetari de marketing;
- Intocmirea periodica de rapoarte relevante.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta in cercetari de marketing de2-3 ani;
- Experienta bancara;
- Excelente capacitati de analiza si sinteza;
- Cunostinte avansate de utilizare a computerului si a programelor de statistici (Excel, SPSS);
- Foarte bun organizator.

Asteptam CV-urile Dvs., insotite de scrisoarea de intentie, si pe fax: 021-230.65.65 / mail: jobs@librabank.ro.
Aplicatiile vor fi tratate confidential.

Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare a carierei in domeniul bancar;
- Dezvoltare personala;
- Pachet salarial motivant.

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri.